O firmie

 

 

 

 

 

 

 

 

        Nowoczesna elektronika samochodowa i najwyższej jakości specjalistyczne oprogramowanie dla firm to podstawowa propozycja usług  firmy VIDEO-SAT. Działając na rynku od 1993 roku wraz z nieustającym rozwojem nowoczesnych technologii, zdobywaliśmy cenne doświadczenie, ciągle poszerzając naszą wiedzę i umiejętności.

        Nasza oferta usługowa trwająca ponad 20 lat jest świadczona dla wszystkich firm motoryzacyjnych. Nie pozostawiamy bez wsparcia nikogo, o czym najlepiej świadczy udana współpraca z indywidualnym odbiorcą i dużymi spółkami korporacyjnymi. W okresie istnienia naszej firmy na rynku specjalistycznych technologii mobilnych, nawiązaliśmy współpracę między innymi z Mercedesem, Scanią czy też Polonus S.A.

        Niskie ceny i możliwość negocjacji są wyjątkowo dużym atutem naszej firmy. Jesteśmy wyjątkowo elastycznym i otwartym zespołem specjalistów, ceniących sobie udaną współpracę na lata. Działamy sprawnie na terenie całego kraju, gwarantujemy naszym klientom z najdalszych zakątków Polski pełne zadowolenie z naszych usług.

        W naszej szerokiej ofercie znajduje się między innymi profesjonalny sprzęt audio – video mieszczący się na najwyższej półce jakościowej – Blaupunkt, JVC, Actia.

        Oferujemy również możliwość zakupu nowoczesnych monitorów LCD, odtwarzaczy DVD, tunerów telewizyjnych, przetwornic napięcia 200 V, radioodtwarzaczy i mikrofonów.

        Zapraszając do skorzystania z naszych usług mamy nadzieję, że przyczynią się one do Waszego zadowolenia i znacznej satysfakcji, a nam pomagają w rozwoju firmy. Nasza oferta obejmuje:

– monitoring GPS

– monitoring do autobusów miejskich (rejestratory  kamery)

– serwis systemów autokarowych

– montaż gniazdek 220 V i przetwornic napięcia od 2000 W do 5000 W

– strony www

– aplikacje php

– pozycjonowanie stron WWW tylko TOP 1 w Googlach

– bazy danych sql